БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ №6 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВМЕТРОБУД”

Контакти

Юридична адреса
03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3 корп. 8Б, пов. 5
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Кот Дмитро Владиславович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ01389572
Дата реєстрації14.08.2013
Дата оновлення25.08.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ №6 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВМЕТРОБУД”» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ №6 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВМЕТРОБУД”» присвоєно код 01389572.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ №6 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВМЕТРОБУД”» є Кот Дмитро Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ №6 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВМЕТРОБУД”» — м. Київ, вул. Сурікова, 3 корп. 8Б, пов. 5.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ №6 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВМЕТРОБУД”». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах