КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО 6-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА

Адреса
79038, м. Львів, вул. Медової Печери, 1

Продукція, послуги

- Надання кваліфікованої та спеціалізованої поліклінічної допомоги приписному населенню в поліклініці та вдома;
- Надання спеціалізованої консультативної медичної допомоги населенню;
- Організація та проведення комплексу профілактичних заходів серед прикріпленого населення і працівників розташованих установ, направлених на зниження захворюваності, інвалідності та смертності;
- Проведення профілактичних оглядів працівникам прикріпленим підприємств з метою виявлення серцево – судинних, онкологічних, інфекційних та інших захворювань;
- Організація та проведення заходів санітарно – просвітнього виховання, пропаганда здорового способу життя, в тому числі раціонального харчування, активізації рухової діяльності, боротьби з курінням та іншими шкідливими звичками.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ01996674
Дата реєстрації06.07.1998
Дата оновлення03.04.2020
Керівник
Вереснюк Роман Любомирович
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО 6-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА» присвоєно код 01996674.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО 6-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА» є Вереснюк Роман Любомирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО 6-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА» — м. Львів, вул. Медової Печери, 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО 6-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА» офіційний сайт: http://medova.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Адреса
79038, м. Львів, вул. Медової Печери, 1
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО 6-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах