КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ”НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ДРУКАРНЯ”

Контакти

Юридична адреса
42100, Сумська обл., Роменський р-н, смт. Недригайлів, вул. Шевченка, 13
Керівник, директор
Яременко Світлана Іванівна
Бухгалтер
Волохова Валентина Петрівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ02468701
Кількість працівників3 чол.
Дата реєстрації19.11.1997
Дата оновлення15.08.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ”НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ДРУКАРНЯ”» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ”НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ДРУКАРНЯ”» присвоєно код 02468701.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ”НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ДРУКАРНЯ”» є Яременко Світлана Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ”НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ДРУКАРНЯ”» — Сумська обл., Роменський р-н, смт. Недригайлів, вул. Шевченка, 13.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ”НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ДРУКАРНЯ”». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах