КОРОСТЕНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Кірова, 25
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Галицький Володимир Йосипович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ02724430
Дата реєстрації02.02.1995
Дата оновлення23.08.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «КОРОСТЕНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРОСТЕНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ» присвоєно код 02724430.

Керівником підприємства «КОРОСТЕНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ» є Галицький Володимир Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРОСТЕНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ» — Житомирська обл., м. Коростень, вул. Кірова, 25.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «КОРОСТЕНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах