ВОЛИНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА

Юридична адреса
43021, м. Луцьк, вул. Яровиця, 18
Телефони

Продукція, послуги

Сертифікації / Експертизи / Митне оформлення вантажів / Штрихове кодування товарів / Іноземні переклади / Реєстрація торгової марки / Переклади / Інформаційні / Оціночні / Організація виставок / Спеціалізовані навчальні курси / Консалтингові / Туристичні / Третейський суд

Інформація про компанію

Волинська торгово-промислова палата є недержавною неприбутковою самоврядною організацією, яка об’єднує юридичних осіб, які створені і діють відповідно до законодавства України, та громадян України, зареєстрованих як підприємці, та їх об’єднання в регіоні діяльності Палати.
Головною мета: реалізація державної політики з питань розвитку підприємництва, об’єднання фінансово-економічного та науково-технічного потенціалу для розробки і здійснення регіональних програм і проектів, співпраця з органами державної влади та самоврядування області в реалізації соціально-економічних програм, спрямованих на розвиток підприємництва, налагодження ділових відносин між промисловцями, підприємцями та органами влади, з метою подальшого розвитку Волинського регіону.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ02944662
Керівник
Смолич Олександр Вікторович — президент
Рік заснування
1997
Дата реєстрації14.07.1998
Дата оновлення04.08.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛИНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА» присвоєно код 02944662.

Керівником підприємства «ВОЛИНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА» є Смолич Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛИНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА» — м. Луцьк, вул. Яровиця, 18.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ВОЛИНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА» офіційний сайт: https://vcci.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
43021, м. Луцьк, вул. Яровиця, 18
Телефони
Відгуки про компанію «ВОЛИНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах