ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ФІНАНСОВО-КОМЕРЦІЙНИЙ КООПЕРАТИВНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ С. ГРАНАТА

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35 корп. 1
Керівник, директор
Кофлан Василь Михайлович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ05508329
Кількість працівників125 чол.
Дата реєстрації04.06.2002
Дата оновлення29.11.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ФІНАНСОВО-КОМЕРЦІЙНИЙ КООПЕРАТИВНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ С. ГРАНАТА» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ФІНАНСОВО-КОМЕРЦІЙНИЙ КООПЕРАТИВНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ С. ГРАНАТА» присвоєно код 05508329.

Керівником підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ФІНАНСОВО-КОМЕРЦІЙНИЙ КООПЕРАТИВНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ С. ГРАНАТА» є Кофлан Василь Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ФІНАНСОВО-КОМЕРЦІЙНИЙ КООПЕРАТИВНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ С. ГРАНАТА» — м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35 корп. 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ФІНАНСОВО-КОМЕРЦІЙНИЙ КООПЕРАТИВНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ С. ГРАНАТА». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах