Каталог підприємств України

ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ВИСОКОВОЛЬТНОЇ АПАРАТУРИ, КТ

62472Харківська обл., Харківський р-н, м. Мерефа, вул. Дніпровська, 221
Фактична адреса:69069, м. Запоріжжя, вул. Трегубова, 1
Телефон основний:(061) 2206300
Телефони контактні:(061) 2206313(061) 2206351
yuliya.derevyanko@zva.zp.ua
Сайт:

Діяльність підприємства

Галузі

Продукція, послуги

Продукція: Камери збірні одностороннього обслуговування / Підстанції трансформаторні комплектні / Раз’едінітелі / Трансформатори вимірники / Пристрої розподільні комплектні КРУ / Послуги: Монтаж устаткування високовольтного

Про компанію

Запорізький завод високовольтної апаратури відомий фахівцям енергетичних об’єктів ближнього і дальнього зарубіжжя, як виробник високовольтного устаткування, що забезпечує передачу і розподіл електроенергії. Багаторічний досвід розробки і виготовлення високовольтного електротехнічного устаткування, прогресивні технології, сучасне виробниче устаткування, висококласні фахівці, оптимальна система організації виробничого процесу дозволяють підприємству утримувати лідируючі позиції в електротехнічній галузі.

Продукція Запорізького заводу високовольтної апаратури забезпечує передачу і розподіл енергії на найбільших енергетичних об’єктах України, Росії, Білорусії, Казахстану, Узбекистану й інших країн СНД. Продукція КТ «ЗЗВА» давно відома у світі і добре зарекомендувала себе в 38 країнах світу. Значна кількість замовлень виконана для Афганістану, Азербайджану, Болгарії, В’єтнаму, Угорщини, Греції, Єгипту, Іраку, Ірану, Індії, Китаю КНДР, Куби, Монголії, Пакистану, Польщі, Румунії, Сирії, Югославії, Чехословакії й інших країн.

КТ «ЗЗВА» виробляє наступні види продукції:
- вимірювальні трансформатори струму (ТФРМ, ТФЗМ, ТФУМ, ТОМ – з масляним заповненням, ТОГ – з елегазовим заповненням) для включення в мережу напругою від 10 до 1150 кВ, номінальний первинний струм від 15 до 4000 А;
- вимірювальні трансформатори напруги (ЗНМИ, ЗНОМП, НКФ, НКФ-М– з масляним заповненням, НОГ – з елегазовим заповненням) ;
- комплектні розподільні пристрої (КМ-1Ф, КМ-1ФМ, КРУВ, КРУ РТП, КРУЭ, КРУПЭ) на напругу 6, 10 і 35 кВ, номінальні струми від 630 до 3150 А, струм відключення 20 та 31,5 кА з маломасляними, вакуумними чи елегазовими вимикачами;
- камери збірні однобічного обслуговування (КСО-293, КСО-285) на напругу 6-10 кВ, номінальні струми від 400 до 1000 А с маломасляними чи вакуумними вимикачами;
- комплектні трансформаторні підстанції (КТП) на напругу 6-10/0,4 кВ із силовими трансформаторами потужністю 160-400 кВА;
- роз’єднувачі (внутрішньої і зовнішньої установки) (РЛН, РЛНЗ, РВ, РВЗ, РВФ, РВФЗ, РДЗ) на напругу від 10 до 330 кв, номінальні струми від 400 до 3150 А.

Нові КРУ серії КМ-1ФМ по схемному рішенню і функціональному призначенню можуть замінити КРУ серій КМ-1Ф, КУ-10, КУ-10Ц и ВМ-1.
З метою підвищення технічного рівня підстанцій КРУ підприємство проводить їхню реконструкцію шляхом заміни масляних вимикачів з установкою сучасних релейних схем захисту й автоматики.

За бажанням Замовника фахівці КТ «ЗЗВА» здійснюють повний обсяг послуг по монтажу і налагодженню устаткування, що поставляється, з наступним сервісним обслуговуванням у плині гарантійного терміну експлуатації.
Зберігши й зміцнивши виробничу та іспитову базу, завод випускає виробу по прогресивних технологіях, на сучасному устаткуванні, з необхідним контролем якості. Кожне з виробів проходить іспит відповідно до національних і міжнародних стандартів і спеціальних вимог Замовника.

Унікальні розробки дозволяють заводу як і раніше утримувати пріоритет у виробництві високовольтної апаратури і забезпечувати надійність устаткування для всіх класів напруги.
Виробництво трансформаторів з елегазовим заповненням, а також КРУ, КСО нових серій – це та основа, на якій буде базуватися стійкий розвиток підприємства в новому сторіччі.
Підтримуючи марку, підприємство бореться за якість виробленої продукції. Це підтверджує сертифікат системи якості ISO 9001:2000, сертифікат відповідності в системі Укрсепро (Україна), Держстандарт Р (Росія), акредитація РАО «ЄЕС Росії» і «Росенергоатом» по виготовленню устаткування для об’єктів електроенергетики Росії.

Якість і надійність продукції КТ «ЗЗВА», терміни виконання замовлень і гнучка політика цін, кваліфікований персонал і культура виробництва дозволять Замовникам по заслузі оцінити переваги співробітництва з цим підприємством.

Інформація

Керівник:Лапчук Василь Михайлович — генеральний директор
Бухгалтер:Загрудна Юлія Миколаївна
Рік заснування:1952
Кількість працівників:473

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:05755559

Маркетингова інформація

Стандарти якості:ISO 9001:2000

Графік роботи

Понеділок: від 7-30 до 16-15
Вівторок: від 7-30 до 16-15
Середа: від 7-30 до 16-15
Четвер: від 7-30 до 16-15
П'ятниця: від 7-30 до 16-15

Службова інформація

Електронна пошта:andrei.zaitsau@zva.zp.ua
Дата перевірки:06.02.2020

Фактична адреса на карті

Координати: 47.8668121, 35.05463529

Відгуки про компаніюве купити   вимірювальні трансформатори   вимірювальні трансформатори напруги   вимірювальний трансформатор напруги   виробництво трансформаторів   високовольтні трансформатори   елегаз   каталог трансформаторів   купити трансформатор   купити трансформатор запоріжжя   купити трансформатор струму   купити трансформатори   масляні трансформатори   покупка трансформаторів   понижуючі трансформатори   продаж трансформаторів   силові трансформатори   трансформатор виробництво   трансформатор київ   трансформатор напруги   трансформатор струму   трансформатор струму купити   трансформатор тороїдальний   трансформатор ціна   трансформатори запоріжжя   трансформатори напруги   трансформатори понижуючі   трансформатори продаж   трансформатори силові масляні   трансформатори струму купити   трансформатори сухі   трансформатори тм   трансформатори україни   трансформаторні підстанції   трифазний трансформатор   ціни на трансформатори