КІРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ГУМВС УКРАЇНИ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
93801, Луганська обл., м. Голубівка, вул. Енгельса, 7
Керівник
Перепелиця Віталій Олексійович
Код ЄДРПОУ08670668
Дата реєстрації11.09.2013
Дата оновлення24.04.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КІРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ГУМВС УКРАЇНИ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ГУМВС УКРАЇНИ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 08670668.

Керівником підприємства «КІРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ГУМВС УКРАЇНИ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Перепелиця Віталій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ГУМВС УКРАЇНИ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — Луганська обл., м. Голубівка, вул. Енгельса, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КІРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ГУМВС УКРАЇНИ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах