ЄФІР-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83048, м. Донецьк, вул. Артема, 104, к. 42
Керівник
Бударецький Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ13513020
Дата реєстрації18.03.1992
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЄФІР-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄФІР-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 13513020.

Керівником підприємства «ЄФІР-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Бударецький Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄФІР-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Артема, 104, к. 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄФІР-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах