МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕЛПРІ” /ЕЛЕКТРО-ПРИЛАДИ/

Контакти

Юридична адреса
83001, м. Донецьк, вул. Постишева, 105, к. 42
Телефони
Керівник
Баранов Юрій В’ячеславович
Код ЄДРПОУ13514864
Дата реєстрації16.08.1993
Дата оновлення01.09.2020

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕЛПРІ” /ЕЛЕКТРО-ПРИЛАДИ/» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕЛПРІ” /ЕЛЕКТРО-ПРИЛАДИ/» присвоєно код 13514864.

Керівником підприємства «МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕЛПРІ” /ЕЛЕКТРО-ПРИЛАДИ/» є Баранов Юрій В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕЛПРІ” /ЕЛЕКТРО-ПРИЛАДИ/» — м. Донецьк, вул. Постишева, 105, к. 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕЛПРІ” /ЕЛЕКТРО-ПРИЛАДИ/»
Поділіться інформацією в соцмережах