ПРОМЕТЕЙ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ МОЛОДІЖНИХ КЛУБІВ

Контакти

Юридична адреса
86433, Донецька обл., м. Єнакієве, просп. Леніна, 118
Телефони
Керівник
Вороной Олександр Дмитрович
Код ЄДРПОУ13527476
Дата реєстрації19.10.1994
Дата оновлення16.01.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМЕТЕЙ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ МОЛОДІЖНИХ КЛУБІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМЕТЕЙ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ МОЛОДІЖНИХ КЛУБІВ» присвоєно код 13527476.

Керівником підприємства «ПРОМЕТЕЙ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ МОЛОДІЖНИХ КЛУБІВ» є Вороной Олександр Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМЕТЕЙ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ МОЛОДІЖНИХ КЛУБІВ» — Донецька обл., м. Єнакієве, просп. Леніна, 118.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМЕТЕЙ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ МОЛОДІЖНИХ КЛУБІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах