ТЕХНО-АПІС, ПРИВАТНА НВФ

Контакти

Юридична адреса
69000, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 69
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Піхота Юрій Вікторович
Бухгалтер
Макєєва Катерина Павлівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13607896
Дата реєстрації09.06.1993
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХНО-АПІС, ПРИВАТНА НВФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХНО-АПІС, ПРИВАТНА НВФ» присвоєно код 13607896.

Керівником підприємства «ТЕХНО-АПІС, ПРИВАТНА НВФ» є Піхота Юрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХНО-АПІС, ПРИВАТНА НВФ» — м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 69.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХНО-АПІС, ПРИВАТНА НВФ»
Поділіться інформацією в соцмережах