НЕВЕЛ, ПП

Контакти

Юридична адреса
69032, м. Запоріжжя, пров. Піонерський, 4, к. 14
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Головко Микола Павлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13609168
Дата реєстрації30.09.1991
Дата оновлення22.07.1997
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НЕВЕЛ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕВЕЛ, ПП» присвоєно код 13609168.

Керівником підприємства «НЕВЕЛ, ПП» є Головко Микола Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕВЕЛ, ПП» — м. Запоріжжя, пров. Піонерський, 4, к. 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЕВЕЛ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах