КАРІАТИДА-СЕРВІС, ПП

Контакти

Юридична адреса
69071, м. Запоріжжя, вул. Цитрусова, 8а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гащенко Сергій Сергійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13609553
Дата реєстрації30.10.1991
Дата оновлення29.06.1994

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРІАТИДА-СЕРВІС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРІАТИДА-СЕРВІС, ПП» присвоєно код 13609553.

Керівником підприємства «КАРІАТИДА-СЕРВІС, ПП» є Гащенко Сергій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРІАТИДА-СЕРВІС, ПП» — м. Запоріжжя, вул. Цитрусова, 8а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРІАТИДА-СЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах