СП-САНЧО, ВКП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
71700, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Червоноармійська, 80
Бухгалтерія
Керівник
Омельченко Леонід Григорович
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ13612101
Дата реєстрації19.12.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СП-САНЧО, ВКП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СП-САНЧО, ВКП, ТОВ» присвоєно код 13612101.

Керівником підприємства «СП-САНЧО, ВКП, ТОВ» є Омельченко Леонід Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СП-САНЧО, ВКП, ТОВ» — Запорізька обл., м. Токмак, вул. Червоноармійська, 80.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СП-САНЧО, ВКП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах