ДІАНА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
71107, Запорізька обл., м. Бердянськ, шосе Мелітопольське, 110а, к. 58
Керівник
Гаврилова Любов Семенівна
Код ЄДРПОУ13613247
Дата реєстрації07.11.2013
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДІАНА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІАНА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13613247.

Керівником підприємства «ДІАНА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» є Гаврилова Любов Семенівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІАНА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» — Запорізька обл., м. Бердянськ, шосе Мелітопольське, 110а, к. 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІАНА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах