СПІВДРУЖНІСТЬ-РЕГІОН, АСОЦІАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
69068, м. Запоріжжя, вул. Офіцерська, 32
Керівник
Храпач Володимир Васильович
Бухгалтер
Калюжна Тамара Ігнатіївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13615341
Дата реєстрації18.06.2014
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПІВДРУЖНІСТЬ-РЕГІОН, АСОЦІАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІВДРУЖНІСТЬ-РЕГІОН, АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 13615341.

Керівником підприємства «СПІВДРУЖНІСТЬ-РЕГІОН, АСОЦІАЦІЯ» є Храпач Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІВДРУЖНІСТЬ-РЕГІОН, АСОЦІАЦІЯ» — м. Запоріжжя, вул. Офіцерська, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІВДРУЖНІСТЬ-РЕГІОН, АСОЦІАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах