НЕПОЧАТОВ І К, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО АГРОФІРМА

Контакти

Юридична адреса
70534, Запорізька обл., Оріхівський р-н, с-ще Зарічне, вул. Молодіжна, 48
Телефони
Керівник
Непочатов Костянтин Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13617334
Дата реєстрації21.10.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НЕПОЧАТОВ І К, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО АГРОФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕПОЧАТОВ І К, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО АГРОФІРМА» присвоєно код 13617334.

Керівником підприємства «НЕПОЧАТОВ І К, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО АГРОФІРМА» є Непочатов Костянтин Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕПОЧАТОВ І К, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО АГРОФІРМА» — Запорізька обл., Оріхівський р-н, с-ще Зарічне, вул. Молодіжна, 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЕПОЧАТОВ І К, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО АГРОФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах