АГРО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, с. Нововасилівка, вул. Гагаріна, 29
Телефони
Керівник
Чубенко Андрій Вікторович
Код ЄДРПОУ13621399
Дата реєстрації21.04.1995
Дата оновлення04.02.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГРО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРО, ТОВ» присвоєно код 13621399.

Керівником підприємства «АГРО, ТОВ» є Чубенко Андрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРО, ТОВ» — Запорізька обл., м. Бердянськ, с. Нововасилівка, вул. Гагаріна, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах