АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ”М.КЕРОБЯН”, ПП

Контакти

Юридична адреса
69063, м. Запоріжжя, просп. Леніна, 58, к. 48
Бухгалтерія
Керівник
Керобян Мікаєл Оганесович
Бухгалтер
Степанова Любовь Васильевна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13627278
Дата реєстрації30.04.1992
Дата оновлення21.05.2014

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ”М.КЕРОБЯН”, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ”М.КЕРОБЯН”, ПП» присвоєно код 13627278.

Керівником підприємства «АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ”М.КЕРОБЯН”, ПП» є Керобян Мікаєл Оганесович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ”М.КЕРОБЯН”, ПП» — м. Запоріжжя, просп. Леніна, 58, к. 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ”М.КЕРОБЯН”, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах