ВАРІАНТ, ПМП КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР

Контакти

Юридична адреса
69000, м. Запоріжжя, вул. Свердлова, 35
Телефони
Керівник
Мартиненко Ян Анатолійович
Код ЄДРПОУ13629123
Дата реєстрації10.12.2013
Дата оновлення06.02.2015

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВАРІАНТ, ПМП КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАРІАНТ, ПМП КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР» присвоєно код 13629123.

Керівником підприємства «ВАРІАНТ, ПМП КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР» є Мартиненко Ян Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАРІАНТ, ПМП КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР» — м. Запоріжжя, вул. Свердлова, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАРІАНТ, ПМП КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР»
Поділіться інформацією в соцмережах