НАТА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
69032, м. Запоріжжя, вул. Виборзька, 8
Керівник
Білозуб Ольга Василівна
Код ЄДРПОУ13631995
Дата реєстрації27.07.2006
Дата оновлення19.05.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАТА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАТА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 13631995.

Керівником підприємства «НАТА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» є Білозуб Ольга Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАТА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Запоріжжя, вул. Виборзька, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАТА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах