ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ" ЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М.ЗАПОРІЖЖЯ

Контакти

Юридична адреса
69009, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Заводський р-н., вул. ПАВЛОКІЧКАСЬКА, б. 52А
Телефони
Керівник
Товстановський Микола Петрович
Код ЄДРПОУ13632552
Дата реєстрації16.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПІЛКА ІНВАЛІДІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ” ЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М.ЗАПОРІЖЖЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ" ЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М.ЗАПОРІЖЖЯ» присвоєно код 13632552.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ" ЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М.ЗАПОРІЖЖЯ» є Товстановський Микола Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ІНВАЛІДІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ" ЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М.ЗАПОРІЖЖЯ» — Запорізька обл., м. Запоріжжя, Заводський р-н., вул. ПАВЛОКІЧКАСЬКА, б. 52А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПІЛКА ІНВАЛІДІВ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ” ЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ М.ЗАПОРІЖЖЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах