ЮЛІОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
69005, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 10, к. 76
Телефони
Керівник
Осташков Юлій Борисович
Бухгалтер
Осташков Юлий Борисович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13634189
Дата реєстрації26.11.1992
Дата оновлення02.03.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮЛІОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮЛІОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 13634189.

Керівником підприємства «ЮЛІОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Осташков Юлій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮЛІОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 10, к. 76.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮЛІОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах