СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО МАРКОВА ВОЛОДИМИРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
72114, Запорізька обл., Приморський р-н, с. Гюнівка, вул. Центральна, 77
Телефони
Керівник
Марков Володимир Пантелійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13634918
Дата реєстрації09.12.1992
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО МАРКОВА ВОЛОДИМИРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО МАРКОВА ВОЛОДИМИРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА» присвоєно код 13634918.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО МАРКОВА ВОЛОДИМИРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА» є Марков Володимир Пантелійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО МАРКОВА ВОЛОДИМИРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА» — Запорізька обл., Приморський р-н, с. Гюнівка, вул. Центральна, 77.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО МАРКОВА ВОЛОДИМИРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах