СОЯ, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
72240, Запорізька обл., Веселівський р-н, с. Запоріжжя, вул. Хліборобна, 6
Телефони
Керівник
Собко Олександр Яковлевич
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13636136
Дата реєстрації15.12.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОЯ, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЯ, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 13636136.

Керівником підприємства «СОЯ, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Собко Олександр Яковлевич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЯ, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Запорізька обл., Веселівський р-н, с. Запоріжжя, вул. Хліборобна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЯ, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах