АЛЛАДІН, ПП

Контакти

Юридична адреса
72100, Запорізька обл., Приморський р-н, м. Приморськ, вул. Морська, 67, к. 52
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Мухамедов Анатолій Саїдович
Код ЄДРПОУ13637638
Дата реєстрації28.12.1992
Дата оновлення11.01.2008

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЛЛАДІН, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЛАДІН, ПП» присвоєно код 13637638.

Керівником підприємства «АЛЛАДІН, ПП» є Мухамедов Анатолій Саїдович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЛАДІН, ПП» — Запорізька обл., Приморський р-н, м. Приморськ, вул. Морська, 67, к. 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЛАДІН, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах