ІНВАР, ЛТД, НВФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, 19, к. 59
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Воробйова Галина Олексіївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13638359
Дата реєстрації15.10.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНВАР, ЛТД, НВФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНВАР, ЛТД, НВФ, ТОВ» присвоєно код 13638359.

Керівником підприємства «ІНВАР, ЛТД, НВФ, ТОВ» є Воробйова Галина Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНВАР, ЛТД, НВФ, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, 19, к. 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНВАР, ЛТД, НВФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах