ЕЛЕКТРОМЕРЕЖБУД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69084, м. Запоріжжя, вул. Кузнецова, 40, к. 190
Телефони
Керівник
Петрига Галина Олександрівна
Бухгалтер
Петрига Галіна Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13638483
Дата реєстрації10.01.1993
Дата оновлення03.02.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕКТРОМЕРЕЖБУД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕКТРОМЕРЕЖБУД, ТОВ» присвоєно код 13638483.

Керівником підприємства «ЕЛЕКТРОМЕРЕЖБУД, ТОВ» є Петрига Галина Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕКТРОМЕРЕЖБУД, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Кузнецова, 40, к. 190.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕКТРОМЕРЕЖБУД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах