ЛОТТ, ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69032, м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 27, к. 18
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шуліка Юрій Олександрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13639057
Дата реєстрації20.11.1992
Дата оновлення17.02.2009
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛОТТ, ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛОТТ, ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 13639057.

Керівником підприємства «ЛОТТ, ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Шуліка Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛОТТ, ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 27, к. 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛОТТ, ЛТД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах