ТРАНСПОРТНА СИСТЕМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69063, м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 18
Телефони
Керівник
Мальцева Наталія Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13639169
Дата реєстрації12.01.2009
Дата оновлення18.12.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРАНСПОРТНА СИСТЕМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНСПОРТНА СИСТЕМА, ТОВ» присвоєно код 13639169.

Керівником підприємства «ТРАНСПОРТНА СИСТЕМА, ТОВ» є Мальцева Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНСПОРТНА СИСТЕМА, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНСПОРТНА СИСТЕМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах