БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД СПРИЯННЯ ЗНРЦІ "ОРІЄНТИР" ЗОР"

Контакти

Юридична адреса
69001, м. Запоріжжя, вул. Кронштадтська, 17
Телефони
Керівник
Сосницька Наталія Володимирівна
Код ЄДРПОУ13639695
Дата реєстрації17.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД СПРИЯННЯ ЗНРЦІ ”ОРІЄНТИР” ЗОР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД СПРИЯННЯ ЗНРЦІ "ОРІЄНТИР" ЗОР"» присвоєно код 13639695.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД СПРИЯННЯ ЗНРЦІ "ОРІЄНТИР" ЗОР"» є Сосницька Наталія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД СПРИЯННЯ ЗНРЦІ "ОРІЄНТИР" ЗОР"» — м. Запоріжжя, вул. Кронштадтська, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД СПРИЯННЯ ЗНРЦІ ”ОРІЄНТИР” ЗОР”»
Поділіться інформацією в соцмережах