ЕЛЕКТРОН-СЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
78100, Івано-Франківська обл., Городенківський р-н, м. Городенка, вул. Дорошенка, 42
Телефони
Керівник
Солинський Петро Степанович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13640965
Дата реєстрації05.01.1994
Дата оновлення01.04.2006
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕКТРОН-СЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕКТРОН-СЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 13640965.

Керівником підприємства «ЕЛЕКТРОН-СЕРВІС, ТОВ» є Солинський Петро Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕКТРОН-СЕРВІС, ТОВ» — Івано-Франківська обл., Городенківський р-н, м. Городенка, вул. Дорошенка, 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕКТРОН-СЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах