РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
77600, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів, пл. Єдності, 7
Телефони
Керівник
Федоренко Наталія Петрівна
Код ЄДРПОУ13641255
Дата реєстрації01.12.1993
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» присвоєно код 13641255.

Керівником підприємства «РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» є Федоренко Наталія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» — Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів, пл. Єдності, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах