ГАЗОВИК, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Горбачевського, 40, к. 95
Телефони
Керівник
Рощак Володимир Васильович
Код ЄДРПОУ13641290
Дата реєстрації14.03.1990
Дата оновлення15.02.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАЗОВИК, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЗОВИК, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 13641290.

Керівником підприємства «ГАЗОВИК, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ» є Рощак Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЗОВИК, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ» — м. Івано-Франківськ, вул. Горбачевського, 40, к. 95.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЗОВИК, ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах