НАФТОГАЗ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП

Контакти

Юридична адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
Телефони
Код ЄДРПОУ13641338
Дата реєстрації12.09.1990
Дата оновлення15.02.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАФТОГАЗ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАФТОГАЗ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» присвоєно код 13641338.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАФТОГАЗ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» — м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАФТОГАЗ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах