ГАЛИЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ ОПІЛЛЯ

Контакти

Юридична адреса
77100, Івано-Франківська обл., Галицький р-н, м. Галич, вул. Львівська, 4а
Телефони
Керівник
Бродович Любомир Ярославович
Код ЄДРПОУ13645552
Дата реєстрації04.05.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАЛИЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ ОПІЛЛЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛИЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ ОПІЛЛЯ» присвоєно код 13645552.

Керівником підприємства «ГАЛИЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ ОПІЛЛЯ» є Бродович Любомир Ярославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛИЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ ОПІЛЛЯ» — Івано-Франківська обл., Галицький р-н, м. Галич, вул. Львівська, 4а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛИЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ ОПІЛЛЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах