УКРАЇНА, ВИРОБНИЧО ТОРГОВА ПРИВАТНА ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
77400, Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, м. Тисмениця, вул. Запорізька, 17
Бухгалтерія
Керівник
Галига Петро Степанович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13645939
Дата реєстрації04.12.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНА, ВИРОБНИЧО ТОРГОВА ПРИВАТНА ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА, ВИРОБНИЧО ТОРГОВА ПРИВАТНА ФІРМА, ПП» присвоєно код 13645939.

Керівником підприємства «УКРАЇНА, ВИРОБНИЧО ТОРГОВА ПРИВАТНА ФІРМА, ПП» є Галига Петро Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА, ВИРОБНИЧО ТОРГОВА ПРИВАТНА ФІРМА, ПП» — Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, м. Тисмениця, вул. Запорізька, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА, ВИРОБНИЧО ТОРГОВА ПРИВАТНА ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах