ІВА, МПП

Контакти

Юридична адреса
77611, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Брошнів-Осада, вул. Шкільна, 3
Телефони
Керівник
Юринець Іван Володимирович
Код ЄДРПОУ13648582
Дата реєстрації15.01.1992
Дата оновлення01.08.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІВА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВА, МПП» присвоєно код 13648582.

Керівником підприємства «ІВА, МПП» є Юринець Іван Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВА, МПП» — Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Брошнів-Осада, вул. Шкільна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІВА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах