ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЄВРЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ІУДЕЙСЬКОГО ОРТОДОКСАЛЬНОГО ВІРОСПОВІДАННЯ

Контакти

Юридична адреса
76000, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. СТРАЧЕНИХ НАЦІОНАЛІСТІВ, б. 7
Телефони
Керівник
Колесник Віктор Павлович
Код ЄДРПОУ13648978
Дата реєстрації15.10.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЄВРЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ІУДЕЙСЬКОГО ОРТОДОКСАЛЬНОГО ВІРОСПОВІДАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЄВРЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ІУДЕЙСЬКОГО ОРТОДОКСАЛЬНОГО ВІРОСПОВІДАННЯ» присвоєно код 13648978.

Керівником підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЄВРЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ІУДЕЙСЬКОГО ОРТОДОКСАЛЬНОГО ВІРОСПОВІДАННЯ» є Колесник Віктор Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЄВРЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ІУДЕЙСЬКОГО ОРТОДОКСАЛЬНОГО ВІРОСПОВІДАННЯ» — Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. СТРАЧЕНИХ НАЦІОНАЛІСТІВ, б. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЄВРЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ІУДЕЙСЬКОГО ОРТОДОКСАЛЬНОГО ВІРОСПОВІДАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах