ПОЛІТ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП

Контакти

Юридична адреса
78607, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Смодна
Керівник
Мартищук Микола Іванович
Код ЄДРПОУ13648984
Дата реєстрації13.05.1993
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛІТ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛІТ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» присвоєно код 13648984.

Керівником підприємства «ПОЛІТ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» є Мартищук Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛІТ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП» — Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Смодна.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛІТ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах