НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
78218, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Нижній Вербіж, вул. Українська, 83а
Телефони
Керівник
Мицак Володимир Богданович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13649759
Дата реєстрації23.10.1998
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13649759.

Керівником підприємства «НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Мицак Володимир Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Нижній Вербіж, вул. Українська, 83а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах