ЛАСІЦА, ВКФ

Контакти

Юридична адреса
78000, Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Шевченка, 10, к. 28
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ласиця Іван Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13651325
Дата реєстрації17.07.1991
Дата оновлення15.11.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛАСІЦА, ВКФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАСІЦА, ВКФ» присвоєно код 13651325.

Керівником підприємства «ЛАСІЦА, ВКФ» є Ласиця Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАСІЦА, ВКФ» — Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Шевченка, 10, к. 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАСІЦА, ВКФ»
Поділіться інформацією в соцмережах