БУРІННЯ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ненашев Сергій Васильович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13651851
Дата реєстрації31.03.1993
Дата оновлення19.05.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУРІННЯ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУРІННЯ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» присвоєно код 13651851.

Керівником підприємства «БУРІННЯ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» є Ненашев Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУРІННЯ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» — м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУРІННЯ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР»
Поділіться інформацією в соцмережах