ПЛАЙ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
77701, Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, смт. Богородчани, вул. Петраша, 1
Телефони
Керівник
Купчак Тарас Мирославович
Код ЄДРПОУ13652494
Дата реєстрації01.04.1992
Дата оновлення31.07.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЛАЙ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЛАЙ, ТОВ» присвоєно код 13652494.

Керівником підприємства «ПЛАЙ, ТОВ» є Купчак Тарас Мирославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЛАЙ, ТОВ» — Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, смт. Богородчани, вул. Петраша, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЛАЙ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах