НАФТОВИК, ДОЛИНСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
77500, Івано-Франківська обл., Долинський р-н, м. Долина, вул. Бандери, 1
Телефони
Керівник
Штень Степан Йосипович
Код ЄДРПОУ13654418
Дата реєстрації20.05.2002
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАФТОВИК, ДОЛИНСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАФТОВИК, ДОЛИНСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» присвоєно код 13654418.

Керівником підприємства «НАФТОВИК, ДОЛИНСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» є Штень Степан Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАФТОВИК, ДОЛИНСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» — Івано-Франківська обл., Долинський р-н, м. Долина, вул. Бандери, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАФТОВИК, ДОЛИНСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах