АЕРО, КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
76010, м. Івано-Франківськ, вул. Бориславська, 13
Керівник
Карпов Валентин Володимирович
Бухгалтер
Полякова Світлана Василівна
Код ЄДРПОУ13655760
Дата реєстрації31.07.2013
Дата оновлення01.09.2014

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЕРО, КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЕРО, КООПЕРАТИВ» присвоєно код 13655760.

Керівником підприємства «АЕРО, КООПЕРАТИВ» є Карпов Валентин Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЕРО, КООПЕРАТИВ» — м. Івано-Франківськ, вул. Бориславська, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЕРО, КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах