ПІДГІРЯНКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Кондукторська, 3
Телефони
Керівник
Попадинець Ігор Миронович
Код ЄДРПОУ13656147
Дата реєстрації31.03.1995
Дата оновлення14.02.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІДГІРЯНКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДГІРЯНКА, ТОВ» присвоєно код 13656147.

Керівником підприємства «ПІДГІРЯНКА, ТОВ» є Попадинець Ігор Миронович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДГІРЯНКА, ТОВ» — м. Івано-Франківськ, вул. Кондукторська, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДГІРЯНКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах