СОФІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 132, к. 91
Телефони
Керівник
Людкевич Роман Я.
Код ЄДРПОУ13657919
Дата реєстрації08.07.1992
Дата оновлення18.02.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОФІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОФІЯ, ПП» присвоєно код 13657919.

Керівником підприємства «СОФІЯ, ПП» є Людкевич Роман Я., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОФІЯ, ПП» — м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 132, к. 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОФІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах