ЧАРІВНИЦЯ, САЛОН-ПЕРУКАРНЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 21
Телефони
Керівник
Мулик Олена Анатоліївна
Бухгалтер
Карсанова Ірина Павлівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13660525
Дата реєстрації18.10.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧАРІВНИЦЯ, САЛОН-ПЕРУКАРНЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧАРІВНИЦЯ, САЛОН-ПЕРУКАРНЯ, ТОВ» присвоєно код 13660525.

Керівником підприємства «ЧАРІВНИЦЯ, САЛОН-ПЕРУКАРНЯ, ТОВ» є Мулик Олена Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧАРІВНИЦЯ, САЛОН-ПЕРУКАРНЯ, ТОВ» — м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧАРІВНИЦЯ, САЛОН-ПЕРУКАРНЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах